BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paukštelis

Tu likai viena namuos

O aš seniai bučiuoju

Kojas pamotei

Stebiu žingsnius gatvėj

Pro rūsio langą

Ir kartais raktas sutraška

Spynoj ir durys atsidaro

Tuomet aš išskrendu

Į parką, kur nuostabios

Gėlės žydi, kurias

Kadaise regėjau sapnuose

O kartais perskridęs audrą

Nutupiu ant palangės tavo

Langas prasiveria -

Tu paglostai mane

Ir vėl paleidi,

Nes aš su 12-tu dūžiu

Turiu sugrįžti į  savo narvą,

Kad ryte netektų

Pabusti prie suskilusios geldos,

Bet vieną kart aš

Nebegrįšiu vidurnaktį…

12.01.01

Rodyk draugams

Vakcina FBV[irusui]

Šiandien taip elegantiškai sninga*…  Gatvės žibintai šviečia tarp medžių belapių tuščioj gatvėj snaigių šokyje. Aš einu namo, po  beprasmės  darbo dienos [ 8 vokai išmesti paštadėžėn toks mano nuopelnas] už kurią man buvo užmokėta, lyg būčiau plytas tampęs. Laimingas, kad vėl regiu sniegą. Namai ne už kalnų, matau jų žiburius. Tuoj pasieksiu savo urvą.

Didysis [FB] masturbatorius [teatleidžia man S.Dali už titulo pasisavinimą] sugrįžo parašyti  paskutiniąją trilogijos dalį. Pirmosios dvi dalys gimė paraleliai, o šioji turi būti lygtais išvada ? Kai kurių skaitytojų pageidavimu, o kai kurių giliu nepasitenkinimu [užteks to FB šūdo], rašau paskutiniąją istoriją šia tema.  Nenoriu, kad tai taptų “Žvaigždžių karais”, epopėja prasidėjusia nuo šeštos dalies ir nusiritusios iki pirmosios. Jau nekalbant apie kitus kinematografo šedevrus, su besaikiais pratęsimais. Na jūs ir patys žinote n pavyzdžių…

Esu kaltinamas neintelektualumu, bet tikriausiai rašau tik plebsui. Nes esu lengvai skaitomas ir nepilnamečiams, ir vyresniems, kurie per savo gyvenimą vos porą knygelių perskaitė, ir tikro šūdo mačiusiems žmonėms su pilnu gyvenimo bagažu.

Bet tai nebuvo man pasakyta oficialiai.

Ir šiaip negavau jokių stiprių spyrių šyknon. Dauguma vadovaujasi politkorektiškumo principu, jie tiesiog neišdrįsta pasakyti: “Airi kokį čia šūdą mali a ? “

Anksčiau minėjau, kad man pats laikas kreiptis į fbpsichiatrą, bet jūs gerbiamieji mano skaitytojai padarėt man meškos paslaugą -  privertėt vėl pasinerti į Pandorą, ieškoti kaifo kurį suteikia Kūryba.

Aš sėdau ant tos sado-mazochizmo adatos, kai pastoviai varčiau FB puslapius, vis laukdamas naujų pagyrų savo rašliavai. Netgi verčiau žmones išreikšti savo nuomonę oficialiai. Kad įsitikinčiau , kad mano kūryba [stovi]… Orgazmas trunka milisekundę, o ši euforija išsilaiko bent dieną.

Skaudžiausia buvo tikriausiai nesulaukti Skaitytojos komentarų. Dabar aš suprantu, kada ir kaip aš sėdau ant FB adatos - kai kiekvieną dieną Jos laukdavau savo elektroniniame altoriuje tais metais. Kai Ją kasdien apkabindavau ir būčiuodavau elektroninėm raidėm.   Bet mūsų Pasaka seniai jau baigėsi… Ji  dabar tik dar vienas lavonas mano Pandoroje, kaip ir aš jos…

Čia pilna lavonų… Zombiai, kartais iš po antkapių jums atsidūsta: “Kaip sekas ?’. Taip ir aš esu vienas iš jų daugeliuj [jūsų tikriausiai]. Ir tada mes užvedam nuobodulį keliantį pokalbį…

Tai mirusių gyvunėlių kapinės, morgas su vis dar gyvais žmonėmis, bet jums emociškai mirusiais :)

Pamenu Karjeristė [tuomet ji neturėjo šio titulo] man sakė, nedink iš mano gyvenimo…  Bet didelis miestas ir naujas socialinis statusas išskiria žmones. Vardan senos draugystės nusiunčiau savo blevyzgas primint apie save.  Ir pasiteisino žodžiai mani : “Poetui negaila jos daugiau [kaip sakoma eilėraštyj “10”].

Pamenu ir tą, kuri sakė nuostabiai rašai ir pardavė mane už £30 svarų. Ji senai mano FB šiukšlyne ilsisi ramybėje.

Ir tas personažas, kuris reziduoja mano Pandoroj, galėtų sulaukti kilerio stuksenimo į duris savas. Dėl kelių šimtinių svarovskių - kartais filmas baigiasi. Bet aš gi dievas savo Pandoroj ir laikau jį kaip reikalingą šunį. Oi, gerbiamieji skaitytojai, taip nutinka  šiam gyvenime, ne iš knygų visa tai jums seku….

O mano mama jau laukia anūkų, bet aš nededu idiotiškų skelbimų, kad jai reikia marčios ant FB sienos. Juk vaiko “neužraugsi” per FB! Žinau keletą atvejų kai susituokė žaidimų fanatai ir susilaukė šeimos papilnėjimo, bet tai išimtys [dabar, o ateityj vienintelė perspektyva a ?].

Aš paskutiniu metu ilgai čia [FB] sedėjau, mano skruostus apgaubė kernagiška barzda. Su tokiais tempais tikriausiai sekantis etapas islamo fundamentalistas ir galiausiai L.Tolstojaus  ar K.Markso [patikrinkit jų išvaizda internete] stadija. Tad reiks nukabinti savo fotoaparatą nuo vinies ir prisiminti kuo kvepia parkai ir šis metropolis. Juk po velnių gyvenu antrojoj Pasaulio sostinėj – Londone.

Jokios supistos airiškos propogandos daugiau !!! Vienkartinė reklama ir viskis… burnoj.[JD lietuvių dieviškai pamėgtas (burbonas), Jameson airių išbrandintas]. Jus gi žinot mano kontaktus  rasit apipelėjusioje palėpėje – airiz.blogas.lt [tiems kurie dar nežino]

Galbūt man pavyks išgaruoti iš čia, kaip Vaiduokliuj… Juk neverta kapoti galvas devyngalviuj slibinui, kurios atauga ir be chirurginio įsikišimo.

Nes vienintelė vakcina nuo FBV[iruso]  yra REALYBĖ**

Nežinau ar jums, tiems kurie įklimpe  [ir man rašytojėliuj], gali padėti anoniminių facebookoholikų grupės, netgi absurdiškai kuriamos pačiame FB. Jos primena nikotininį pleistrą ar metadoną. Kai kam pavyksta…

xxx

Įtilpau į rinkos standartus, žmonėms pagaliau nebereikėjo tiek ilgai skaityti J

P.S. **Ji skaudi pjaunanti per venas, su buto sąskaitom, pampersais ir šeimyniniais karais.

P.S.2  JŪS MAN KAINAVOT  MARLBOR’O GOLD ORIGINAL CIGAREČIŲ PAKELĮ :)

Jūsų A

* A.Miškinio eilėraščio žodžiai, bet ne H.Radausko

Rodyk draugams

Mus išskyrė:

Mus išskyrė:

Lova, Kalė ir Tėvynė

Tikėjau, kad

Įveiksiu demonus savus,

O Tu nelaukei !

Aš mylėjau tą padarą

Tavo vaiką iš

Praėjusios santuokos

Ach ir buvau pamiršęs,

Juk Tu niekada

Neparduosi Tėvynės !

Man duonos ten nebeliko,

O Tau juk reikia

Karjerą daryti !!!

Tu jauna,

O man tikriausiai

Amžiaus krizė…

8.01.2012

Rodyk draugams